Genç Kızların Sokak Modası

0 35

Genç kızların sokak modası ünlü giyim markalarının defilelerini aratmıyor. Özellikle de üniversiteli gençlik sokak modasına yön vermeyi sürdürüyor. Liseli gençlik ise şimdiden fırtınalar estiriyor. Sokak modası içerisinde genç kızların en çok düşük bel pantolon tercih ettiği dikkat çekerken elbise giymeyi tercih edenlerin ise mini elbise modelleri arasından seçim yaptığı görülüyor.

Sokak modası 2021 yılında yine son derece başarılı uygulamalara sahne olurken sokak modası 2012 yaz sezonu içerisinde süper mini şort ve süper mini etek modelleri ile görsel bir şölen yaşanıyor. Büyük şehirlerde yaşayan genç kızlar bu konuda daha cesur olurken elbiselerde de süper mini elbise modelleri ve altlarına giyilen düz babetler öne çıkıyor. Gençliğin sokak modası tek kelime ile muhteşem bulunurken gençlerin büyük bir bölümünün uyumlu giyinme konusunda takıntılı olduğunu görüyoruz.

Özellikle de genç kızlar sokak modası akımında uyuma çok dikkat ediyorlar. Kot pantolonun altına babet giyilirse mutlaka üzerine dar body ve trençkot ile tamamlanması tercih edilirken topuklu ayakkabı giyilirse ayakkabı ile uyumlu çanta seçimi öne çıkarılıyor. Erkeklerde sokak modası içerisinde ise yine uyumlu giyim dikkat çekiyor. Spor giyinen erkekler spor ayakkabıları ve ayakkabı ile uyumlu kemer seçimleri ile son derece şık bir görünüm sergiliyorlar.

Sokak modasının en büyük farkı ise şıklığın ön planda tutulmasına rağmen yine de son derece rahat kıyafet kombinleri oluşturulması. Genç kızların sokak modası bizlere hem şık hem de rahat giyinilebileceğini gösteriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.